HAKKIMIZDA

logo
Uğurlu Kapı 1990 yılında kurulan Uğurlu kapı, kapı üretimi üzerine küçük bir atölye olarak faaliyetine başlamıştır. Firma bugün, kendine ait kapalı alanda son teknoloji makinelere ve büyük bir çalışan ailesine sahip “tasarım ve üretim” merkezine dönüşmüştür.

Uğurlu Kapı Ahşap kapı sektöründe, gurur duyulacak ve başarılarla dolu 20 yılını geride bıraktı. Her geçen gün yenilediği makina parkuru, yetiştirdiği profesyonel çalışanları ve deneyimli teknik kadrosu ile hiç durmadan büyümeye ve gelişmeye devam etmekte.
Ahşabın en doğal halini, günümüzün son teknolojisiyle işleyerek, yaşam alanlarımıza güzellikler katmaya devam ediyor. Üretirken çalışanlarının, kullanırken bizi tercih edenlerin sağlığına zarar vermemek için hammaddelerini dikkatle seçiyor ve en kalitelisini kullanıyor.

Projeli işlerde müşterilerine mimari çözümler sunması, ahşaba duyulan tutku, tasarım ve kalite anlayışını sürekli geliştirmeye dayalı bir yaklaşım, endüstriyel üretim altyapısı üzerinde firmanın hızlı büyümesinde en önemli itici güç olmuştur. Makinelerin seri üretim gücünü mahir ellerin ustalığıyla birleştirmek, ahşabın doğallığı ve sıcaklığını yaşam alanlarına taşıyarak müşterilerine eşsiz ve özgün mekanlar sunmaya devam etmek firmanın ayırt edici özelliği olmuştur